Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 209
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 238
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 192
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 188
Четверг, 20 Июль 2017 18:04

Масштабний проект «Українська пісня» оголосив прийом заявок від молодих виконавців

Оцените материал
(1 Голосовать)
Національний телепроект «Українська пісня», який відбудеться 26 серпня на «Арені Львів», розпочав приймати заявки від учасників 
 
Масштабний телепроект «Українська пісня / Ukrainian Song Project», який започатковано торік із метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів як в Україні, так і за кордоном, сьогодні, 12 червня, розпочав прийом заявок від учасників. Подати заявку можна до 1 серпня на сайті проекту - http://www.uapisnya.com.ua/. У серпні оргкомітет та музичні експерти «Української пісні» оберуть близько 15 фіналістів. Ці виконавці та гурти виступлять разом із найвідомішими зірками нової української сцени у грандіозному концерті, який відбудеться 26 серпня 2017 року на «Арені Львів».
 
Подати заявку на участь у Національному телепроекті «Українська пісня 2017» можуть виконавці та гурти з України та з-за кордону, які співають українською мовою. Відбір музичних композицій відбувається у таких жанрах: популярна музика, танцювальна музика, рок-музика, акустична музика. Перевага при відборі надається пісням молодих виконавців, які могли б стати хітовими та наповнити український музичний простір якісним контентом.
 
Анкета для учасників: https://goo.gl/forms/plGKOJJCcZMM5g9Q2
 
Гасло Національного телепроекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project» - «Україна чекає, Україна вимагає української пісні!».
 
Організатор «Української пісні» - громадська організація «Україна. Культура. Світ». Підтримка: Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація.
 
Телеверсія грандіозного шоу «Українська пісня 2016»:
 
https://www.youtube.com/watch?v=_R2E65uM99Y
 
Офіційний сайт проекту: http://www.uapisnya.com.ua/
 
«Українська пісня» у FB: https://www.facebook.com/uapisnya/?fref=nf  
Прочитано 1867 раз