Пятница, 28 Апрель 2017 22:34

У трійці переможців Міжнародного конкурсу піаністів пам'яті Горовиця – двоє українців!

Оцените материал
(1 Голосовать)
 
26 квітня 2017 року, відбувся фінал ХІ Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця: троє лауреатів старшої групи змагалися за головні нагороди.
 
Першу премію (20 тисяч доларів) і золоту медаль здобув 25-річний представник Південної Кореї Кім Джунхі. Другу премію (10 тисяч доларів) та срібну медаль - 23-річний українець Дмитро Чоні. Третя премія (5 тисяч доларів) та "бронза" конкурсу присуджені ще одному учаснику з України - 20-річному Олександру Леонову.
 
27 квітня у колонному залі Національній філармонії України відбувся концерт та урочиста церемонія нагородження переможців і лауреатів.
 
g1163 o
 
Цьогоріч бажання взяти участь у Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця виявив 31 конкурсант із 13 країн світу: України, Білорусі, Грузії, Росії, Франції, Туреччини, Ізраїлю, Австрії, Норвегії, Китаю, Південної Кореї, Мексики та Японії.
 
Міжнародний конкурс молодих піаністів пам`яті Володимира Горовиця, започаткованого у 1995 році, - єдиний в Україні конкурс, який з 2004 року є членом Європейської спілки молодіжних музичних конкурсів (EMCY) та Всесвітньої Федерації міжнародних музичних конкурсів (WFIMC), що за своїм статусом дорівнюються до таких організацій як Міжнародний олімпійський комітет, ФІФА, ЮНЕСКО або ВОЗ.
 
За роки існування в конкурсних змаганнях взяли участь 1 270 молодих музикантів із 35 країн світу. Одними з останніх досягнень лауреатів конкурсу стали перемоги наших земляків: Вадима Холоденка у XIV Міжнародному конкурсі Вена Клайберна, США (вперше за всю історію конкурсу українець посів перше місце та отримав Золоту медаль), Антонія Баришевського у XIV Міжнародному конкурсі піаністів імені Артура Рубінштейна, Ізраїль (перша премія, Золота медаль) та Романа Лопатинського у 60 Міжнародному конкурсі піаністів імені Ферруччо Бузоні, Італія – 2015 (третя премія, Бронзова медаль та приз глядацьких симпатій).
 
g7457 o
 
Фото надані фондом Vere Music.
Прочитано 2068 раз