Понедельник, 24 Апрель 2017 12:27

Діти з синдромом Дауна навчатимуться завдяки підтримці 150 футболістів

Оцените материал
(1 Голосовать)
Благодійний турнір з міні-футболу серед корпоративних команд «Кубок відкритих сердець 2017» у цьому році відбувся всьоме. Традиційно захід пройшов у спорткомплексі ЦСКА. Мета усіх благодійних турнірів — зібрати кошти на освітні програми для дітей, які займаються у Центрі раннього розвитку. Цьогорічний захід зібрав 188 тис. грн на допомогу дітям із синдромом Дауна.
 
«Цього року до турніру, крім команд, які були з нами протягом семи років, долучилося дві нові компанії. Наші постійні учасники  бачать свій вклад у справу подолання суспільних стереотипів щодо дітей із синдромом Дауна. Вони переконуються, що «сонячні» діти здатні розвиватися та самореалізовуватися» — говорить директор Центру раннього розвитку Дмитро Яцкевич.
 
Завдяки зібраним коштам діти можуть займатись із дефектологами, логопедами, психологами та іншими профільними спеціалістам Центру. Батьки «сонячних» дітей отримують консультації щодо виховання та розвитку дітей. Центр не підтримується державою і функціонує лише завдяки благодійним внескам компаній та фізичних осіб. 
 
«Компанія Infopulse бере участь в діяльності організації ВБО «Даун Синдром» і  намагається допомагати їм у здійсненні проектів, тому що такі цінності як діти, сім'я, турбота дуже близькі нашій компанії», — зазначила HR-менеджер компанії Інфопульс, традиційного партнера цих спортивних змагань, Христина Немиш.
 
Разом із батьківською командою ВБО «Даун Синдром» цього року участь у турнірі взяли десять корпоративних команд: «Райфайзен Банк Аваль», Infopulse, PWC, Deloitte, «Прага Авто», Windrose,  EY,  ДП НАЕК «Енергоатом», «Марс»  та «Ашан». Технічні партнери – МСЛ та Syngenta. Медіа-партнерами стали газета «Сегодня»  та «Футбол 1/Футбол 2». Призи надала компанія «Joma».
 
«Ми підтримуємо багато благодійних проектів, спрямованих в основному на допомогу дітям із особливими потребами, хворим дітям, сиротам та дітям із проблемних сімей. Не вперше відгукуємося на ініціативи ВБО  "Даун Синдром", підтримуючи її благодійні турніри з футболу, пейнтболу та боулінгу. А також  беремо участь у щорічному флешмобі до Всесвітнього дня людини із синдромом Дауна. Ми долучаємося, бо такі соціальні проекти справді допомагають "сонячним" дітям у їхньому розвитку та соціалізації у суспільстві. Ми – за інклюзивне толерантне суспільство в європейській Україн!» — додає провідний менеджер із питань внутрішніх комунікацій департаменту виконавчого управління та комунікацій «Райффайзен Банку Аваль» Галина Цвинтарна.
 
 
 
Діти із синдромом Дауна разом з їх батьками прийшли на турнір аби вболівати за команди та подякувати гравцям за можливість навчатися. У знак подяки після турніру вони подарували капітанам команд паперові серця, які прикрасили своїми відбитками рук.  
 
 
Довідка
Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» (www.downsyndrome.org.ua) заснована в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації - поліпшення якості життя і створення нового майбутнього для людей з синдромом Дауна в Україні.
2 вересня 2010 відкрито Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна, послугами якого вже скористалися більше 800 сімей з усіх куточків України.
Проекти, які реалізує відповідно до місії, ВБО «Даун Синдром»:
- Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна - надає послуги раннього втручання, інформаційно-методичну підтримку інклюзивних та спеціалізованих дитячих садків, підготовка до школи, реформи в сфері дошкільної освіти;
- «Перспектива 21/3» - шкільне навчання, працевлаштування та автономне проживання для людей з синдромом Дауна;
- Українська медична група по синдрому Дауна - навчання медиків та впровадження новітніх національних стандартів медичного обслуговування людей з синдромом Дауна;
- «Подаруй один день з людям з синдромом Дауна» - волонтерський проект спрямований на соціалізацію молодих людей з синдромом Дауна;
- «Атлет» спортивно-реабілітаційний проект спрямований на фізичний розвиток дітей з синдромом Дауна. Діють 5 груп з плавання для дітей з синдромом Дауна від 3х років.
 
Прочитано 2140 раз