Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 209
Четверг, 25 Август 2016 17:19

Відкриття 97-го театрального сезону Національного Театру ім. І. Франка

Оцените материал
(1 Голосовать)
 
 
26 серпня о 12:00 на Байковому кладовищі відбудеться відкриття пам’ятнику Богдану Ступці, а о 18:00 в театрі - урочистий вечір,  присвячений 160 - річчю з дня народження І. Франка.
 
2 вересня о 14:00 відбудеться  прес-конференцію присвячену відкриттю сезону, на якій художній керівник театру Станіслав Мойсеєв і генеральний директор Михайло Захаревич поділяться  планами на сезон, розкажуть про проекти, вистави, та напрямки розвитку театру.
 
3 вересня о 19:00  Національний Театр ім.І.Франка розпочинає свій 97-й театральний сезон виставою «Перехресні стежки» за І.Франком. Цей рік для нас є роком двох особистостей – Івана Франка, чиє ім’я носить театр, і Богдана Ступки, визначної людини, що був актором і художнім керівником театру.
 
5 жовтня відбудеться прем’єра проекту «Крила. Вечір з Богданом» до 75-річчя від Дня народження видатного митця Богдана Ступки.
 
11 листопада прем’єра вистави  «Три товариші», над якою плідно працює режисер Юрій Одинокий. Одну з ключових ролей  у виставі зіграє актор Євген Нищук.
 
На Камерній сцені розпочалися репетиції вистави за п'єсою відомого сучасного німецькомовного автора Лукаса Берфуса «Алісина подорож до Швейцарії»(режисер Станіслав Мойсеєв).
 
До ювілею Івана Франка в театрі з’явиться вистава за  п’єсою Тетяни Іващенко «Таїна буття», режисером якої виступить Андрій Май, а художнім керівником постановки -  Станіслав Мойсеєв.
 
Режисер Петро Ільченко на великій сцені втілить «Скупого» за Мольєром.  
 
Також ведуться перемовини щодо співпраці з Григорієм Гладійом (Канада). А навесні 2017 року – планується прем’єра вистави «Масара» сучасного литовського автора Маріуса Івашкявічуса.
Прочитано 2709 раз