Пятница, 19 Апрель 2013 17:32

Правила роботи громадських координаторів Порталу журналістів і блогерів Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

1.Громадські координатори Порталу журналістів України - це особи, що є незалежними журналістами, які співпрацюють з інтернет- виданнями, іншими засобами масової інформації, блогери, а також особи, які займають активну громадську позицію та бажають співпрацювати з Порталом журналістів  з метою сприяння розвитку незалежної журналістики, культури та міжнародної співпраці.
2.Громадські координатори співпрацюють з Порталом журналістів на громадських засадах (безоплатно).
3.Немайнові авторські права на матеріали (статті), підготовлені громадськими координаторами для оприлюднення на сайті Порталу журналістів  (http://unuj.org), належать Порталу журналістів. Майнові авторські права належать автору статті.
4.Громадські координатори мають право брати участь в усіх заходах, які організовує Портал журналістів  та його партнери.
5.Громадські координатори зобов’язуються знати та суворо дотримуватися у своїй діяльності Конституції України, Закону України «Про інформацію», Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Закони інших держав та інших законів та підзаконних нормативних актів, Кодексу професійної етики  журналіста, редакційної політики Порталу журналістів, моральних норм та правил.
6.Громадський координатор має дійсну Картку блогера Порталу журналістів. 
7.Громадські координатори зобов’язуються використовувати Картку блогера Порталу журналістів тільки з метою виконання завдань Порталу журналістів та утримуватися від використовувати посвідчення для досягнення цілей, які порушують закони України, права та інтереси третіх осіб або суперечать цілям діяльності Порталу журналістів.
8. Громадські координатори, які не дотримуються вищезазначених правил, виключаються з числа громадських координаторів Порталу журналістів, а їх картки анулюються.
9.Портал журналістів (http://unuj.org)  не несе відповідальність за дії громадських координаторів, які вчинені всупереч законам України, Кодексу професійної етики українського журналіста, редакційної політики Порталу журналістів, вищевикладеним правилам, а також порушують права та інтереси третіх осіб.
10.Всю відповідальність за достовірність фактів, викладених у матеріалах та статтях, підготовлених для оприлюднення на сайті Порталу журналістів (http://unuj.org) , несуть їх автори (громадські координатори-блогери).

Про будь-які дії координаторів Порталу журналістів України, які порушують ці Правила, Закони України або просто некорректну поведінку наших координаторів повідомляйте, будь-ласка на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Прочитано 22177 раз Последнее изменение Пятница, 06 Март 2015 01:45
 
Автор